O společnosti

Společnost National Facility Service s.r.o. je součástí významné české finanční skupiny.

Své aktivity zahájila v roce 2007 (Garnet VRX), v roce 2012 se odštěpila z důvodů vyšší specializace na oblast facility služeb a osamostatnění. Společnost se od počátku profilovala jako zastřešující součást skupiny, prvními klienty se staly elektrárny, následované průmyslovými i servisními podniky.

National Facility Service s.r.o. se od samého počátku profilovala jako společnost s vysoce profesionálním managementem a nadstandartním servisem. Příkladem může být dnešní vedení pod jednatelem Miroslavem Kovaříčkem, který zároveň zastává řadu let volenou pozici prezidenta Komory podniků komerční bezpečnosti ČR (dříve 18 let ředitel segmentu u nadnárodní společnosti  ISS Facility Service) .

Společnost National Facility Service s.r.o. je od počátku výrazně  proklientsky orientovanou společností s vysokým apelem na profesionalitu a kvalitu služeb a silným finančním zázemím. Společnost zajišťuje komplexní služby , od odborných analýz a poradenství, po vlastní realizaci, dohled a optimalizaci.

Mezi klienty společnosti dnes patří například společnost Global Travel; FVE elektrárny – Černošín, Volary, Ostrov; Moravia Security, Veskom, Court a.s., Barvitius, Genisoft, Interchange, Prime S5a G.Solar.

Na spolupráci se těší

Bc. Miroslav Kovaříček
jednatel společnosti


O skupině:

  • Zkušenosti skupiny od roku 1989, společnosti pak od roku 2007
  • Nabízíme komplexní a profesionální služby nejvyšší třídy – poskytovatel tradičních inovovaných služeb
  • Člen profesního sdružení ČKBS.
  • Skupina disponuje stovkami historickými referencemi, osvědčeným know-how ze všech oblastí bezpečnosti
  • Jsme členy Hospodářské komory ČR
  • Vedení společnosti NFS pracuje v oblasti komplexního facility managementu přes 20 let, třetí zakládající člen společnosti dnes působí ve stejném oboru , ale dočasně pro jinou významnou společnost, své zkušenosti a získané know-how velice rádi poskytnou svým klientům, čímž garantují poskytování služeb na vysoké úrovni
  • Držitel certifikátů jakosti ISO a ISMS se zavedeným systémem TQM